Miejscowość: Chobienice (woj. wielkopolskie)
Data rozpoczęcia: 21.06.2023
Data zakończenia: 23.06.2023
Cena aktualna: 2190 zł + 23% VAT
Cena standardowa: 2190 zł + 23% VAT
czerwiec 2003 – styczeń 2017 – Państwowa Inspekcja Pracy (14 lat)
luty 1999 – maj 2002 – Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Szkolenia prowadzi od 2004 roku.
Podstawą wzięcia udziału w szkoleniu jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia e-mailem lub wypełnienie zgłoszenia internetowego.
Karta zgłoszenia oraz wypełniony formularz internetowy mają formę umowy zawartej pomiędzy firmą zgłaszającą a Instytut Szkoleniowy A&D Sp. z o.o.
W przypadku nie otrzymania potwierdzenia uczestnictwa 7 dni roboczych przed szkoleniem, prosimy o kontakt telefoniczny.
Osoby zainteresowane noclegami w pokojach 1-osobowych za dopłatą, prosimy o kontakt z nami.
Rezygnacja musi zostać przesłana mailem najpóźniej 21 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia. Rezygnacja w terminie późniejszym lub niestawienie się na szkolenie, wiąże się z koniecznością pokrycia kosztów organizacyjnych w wysokości 100%.
Organizator zastrzega sobie prawo do:
Ostoja Chobienice
Od 2 poł. XVII w. do 1939 r. Chobienice były siedzibą rodziny Mielżyńskich herbu Nowina, należącej do najbardziej zasłużonych w Wielkopolsce. Założycielem chobienickiej gałęzi tej rodziny był kasztelan śremski Franciszek Walenty Mielżyński (1682- 1783), który wraz z żoną Krystyną ze Skaławskich ufundował klasztor Reformatów w Woźnikach koło Grodziska, w którego podziemiach znalazły się groby rodzinne. Jego synem był kasztelan i wojewoda poznański Józej Klemens Krzysztof Mielżyński (1729-92), kawaler maltański. Wybudował pałac w Chobienicach i ufundował tutejszy kościół.
Okoliczne wsie do głębi przesiąknięte są historią tego znamienitego rodu.
Nad portykiem pałacu widnieje łaciński napis „Nie sobie lecz następcom”. Ta dewiza przyświeca również dzisiejszym właścicielom OSTOI Chobienice.
Na wschód od pałacu położony jest folwark z zabudowaniami z XVIII-XIX w. Dziś OSTOJA Chobienice. Wśród nich znajduje się rządcówka. Dziś Restauracja Rządcówka z 1 poł. XVIII w., oraz okazały spichrz z 2 poł. XIX w, o dachu mansardowym ze świetlikami – dziś 24 pokoje hotelowe oraz piwnica w której zdegustować można najlepsze rodzaje whisky. Od szosy wolsztyńskiej wiedzie do folwarku aleja starych kasztanowców. Dawna stajnia w której hodowano konie między innymi dla wojska, to dziś basen i SPA oraz 10 apartamentów. W stodole zaaranżowano salę balową w której odbywają się dziś przyjęcia na 300 osób oraz liczne sale konferencyjne. Natomiast budynek gorzelni to 19 komfortowo urządzonych pokoi, apartamentów oraz kaplica.