wewnętrzne szkolenia wyjazdowe

wewnętrzne szkolenia wyjazdowe

Wewnętrzne szkolenia wyjazdowe dla firm i budżetu przygotowujemy na ich indywidualne zamówienie. Opieramy się na programie bazowym, który dopasowujemy do potrzeb i specyfiki działalności danego Klienta.
Szkolenia wewnętrzne często nazywane są „szytymi na miarę”. Są bowiem dedykowane określonej grupie odbiorców pochodzących z jednego podmiotu a program oraz metodologia prowadzenia szkolenia uwzględnia oczekiwania, potrzeby i specyfikę jego funkcjonowania. Podczas organizacji szkolenia bierzemy pod uwagę także kulturę i klimat organizacji.

Klient i Instytut wspólnie więc określają poziom, zakres i cel zajęć. Pozwala to uzyskać największą efektywność szkolenia. W czasie szkolenia analizujemy realne przykłady z życia zawodowego uczestników a oni sami mają okazję do wymiany własnych doświadczeń.

Programy organizowanych przez nas szkoleń przygotowują eksperci, wykładowy i trenerzy posiadający fachową wiedzę. Nasi Eksperci to bowiem ludzie, którzy posiadają dużą wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Mają różne tytuły, zajmują różne stanowiska i pracują w różnych branżach, ale łączy ich jedno – chęć dzielenia się wiedzą z innymi. Prowadzone przez nich szkolenia to nie tylko wykłady, ale także przykłady z codziennych zawodowych doświadczeń oraz odpowiedzi na zadawane pytania.

Wewnętrzne szkolenia wyjazdowe dla firm i budżetu realizujemy we wskazanych przez Klienta miejscach lub my przedstawiamy kilka propozycji do wyboru w ośrodkach i hotelach różnego standardu. Mogą to być również tzw. miejsca nieoczywiste jak noclegi w jurcie, w domkach na drzewie lub na rzece. Dostosowujemy się również do dogodnego dla Klienta terminu i ram czasowych.

Zarówno pracodawca, jaki i pracownik odnoszą z takiego szkolenia wyjazdowego korzyści:

  • pracownik pogłębia swoją wiedzę, którą potem wykorzystuje w pracy – korzyść dla pracodawcy
  • pracownik zdobywa nową wiedzę i staje się pewniejszy siebie, poprawia się jego samopoczucie – to wpływa pozytywnie na jakość i tempo pracy – korzyść dla pracodawcy i pracownika
  • nasze szkolenia to również chwile relaksu – korzyść dla pracownika
  • pracownik jest bardziej zmotywowany do dalszej pracy oraz odczuwa większą więź z firmą – korzyść dla pracodawcy

Z przykładowymi tematami szkoleń, możecie zapoznać się Państwo, wybierając odpowiednią kategorię.

szkolenia dla firm    szkolenia dla budżetu

 

 

 


Szkolenia możemy realizować w typowych hotelach, ale możemy to zrobić w jakimś niestandardowym a nawet wyjątkowym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma przykładowymi. Możemy Państwu zaproponować również inne, po poznaniu Państwa oczekiwań i preferencji.


szkolenia wyjazdowe

>> powrót do szkoleń wyjazdowych otwartych


Na szkolenia wewnętrzne można również uzyskać środki z KFS – Krajowy Fundusz Szkoleniowy  >> KFS


Posiadamy Certyfikat Jakości Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES – 550/2022) wydany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie:  >> zobacz certyfikat

Instytut uzyskał tytuł Firma Szkoleniowa Roku 2015 oraz 2016. Został on nam przyznany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej:  >> zobacz więcej informacji


wewnętrzne szkolenia wyjazdowe dla budżetu wewnętrzne szkolenia wyjazdowe dla firm wewnętrzne szkolenia wyjazdowe

 

 

 

 

 

 

O nas
KRS: 0000364556
REGON: 241710203
NIP: 6342760734
Numer rachunku
ING BANK ŚLĄSKI
17 1050 1399 1000 0023 5086 5685
Kontakt

Instytut Szkoleniowy
A&D Sp. z o.o.
ul. Nowolipki 28A/16
01-019 Warszawa

Pozostałe
szkolenia
Cofnij